LG 29U511A-B | 29 " | IPS | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadLG
- Mudel: 29U511A-B.AEU
- Saadavus: 1
-
164€
LG 29U511A-B | 29 " | IPS | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 29 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 391.00 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 781.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 68.85 x 40.87 x 22 cm |
| Net weight | 5.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 29U511A-B |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 29u511a-b 29 ips 219 100 hz 5 ms 2560 x 1080 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1, 29u511a-baeu, lg, monitorid










